Aktualne oferty pracy

Kierowca / Magazynier

Miejsce pracy: Szczepanów

Zakres zadań:

  • Załadunek i rozładunek przewożonego towaru
  • Przewożenie towarów zgodnie z przygotowanym planem
  • Pomoc w magazynie w czasie wolnym od przewozu towarów
  • Kontrola dokumentów i stanów magazynowych
  • Dbałość o właściwe rozmieszczenie towaru na powierzchni magazynowej
  • Dbanie o ład i porządek na miejscu pracy
  • Realizowanie dostaw towaru do klientów i odbiór należności

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B, C, E
  • Uprawnienia do prowadzenia pojazdów powyżej 3,5 t
  • Uprawnienia do obsługi HDS
  • Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane zadania
  • Uczciwość, terminowość
  • Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

W przesyłanych aplikacjach proszę umieścić klauzule:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)"

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres praca@marpopsb.pl

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.